0

درباره ما

amoar چیست ؟
آروین حدادی اصل بنیانگذار amoar

amoar یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل فایل های PDF (فایل های نوشتاری) و فایل های گرافیکی ارزشمند و عکس و … را از آن تهیه نمائید.

تاریخچه amoar

amoar از سال 1396 توسط آروین حدادی اصل تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان فروش فایل AR، تحت نام amoar.ir،  آغاز کرد و در سال 1398 نیز جشن ۳ سالگی خود را جشن گرفت.

هم اکنون amoar با رتبه حدود ۱۲ هزار جهان و رتبه زیر 10 هزار ایران (از نظر Alexa ) و 100 ها کاربر فعال (خریدار یا فروشنده) جزو برترین سایت های تجاری فارسی میباشد.

تصویری که در زیر میبینید تصویر لوگو تیم در سال 98 است.

 

وب سایت amoar توانست در سال 98 به عنوان برترین و اولین مارکت اینترنتی از نظر متونع بودن محصولات وو فایل بودن آنها شود .

نحوه کارکرد amoar

amoar بدون الگو برداری از کسی و یا سایتی، سایت را بر پایه های راحتی دانش آموزان و دانشجویانی برپا کرد که به راحتی و استراحت فکر می کنند و تمام ذکر و فکرشان فقط درس نیست. برای استراحت میتوان از فیلم و بازی و… نام برد البته اگر درس و تکلیف نباشد. پس باید کاری میکردیم تا درس ها کمتر و کمتر شوند آنگاه دست به این اقدام زدیم. فروش پاسخنامه های کل کتب آموزش و پرورش و…

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت معمولی است! چرا که خریدار میتواند خودش به عنوان فروشنده نیز ظاهر شود و تولید محصول کند.

یک مزیت دیگر در روند amoar این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت amoar هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت amoar

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از amoar استفاده نمایند؟

چون ما یک شرکت رسمی و تک هستیم و ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند.
ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان در سیستم اعتبار کیف پول می دهیم که می توانند محصولات را با آن و بدون هیچ پرداخت و هزینه ای محصول مورد نظر را رایگان دریافت کنند ( این سیستم نیز به زودی توسعه بیشتری پیدا مینماید) که این ویژگی در هیچ سیستم فروش دیجیتالی نیست.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
AR گارد در اختیار تولید کنندگان مطلب و فروشندگان قرار میگیرد که این سیستم از کپی غیرمجاز محصولات جلوگیری مینماید و مانند سیستم لایسنس از محصولات فروشندگان محافظت میکند. ساخت و نگهداری این سرویس برای یک فروشنده مقرون به صرفه نیست.

کارآفرینی amoar

از آنجایی که در دسته های خاص مانند فروش فایل ( به غیر از بعضی فایل ها مانند فیلم و آهنگ که در قسمتی دیگر عرضه میشود)، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم amoar در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

درآمد amoar (نسبی)

در آمد amoar در طی سالهای فعالیتش همیشه رو به رشد و مثبت بوده است و در سال 1398 با تمرکز بیشتر و گسترش پلتفرم (AR Tools) توانسته رکورد رشد را در طی این سالها بشکند و از مرز ۶۰۰٪ رشد گذر کند. که این عدد در سال های آینده با توسعه مستمر پلتفرم بیشتر نیز خواهد شد.

برنامه رشد درآمد amoar در یک سال آینده

amoar قسمت های جدیدی نیز در سال 99 رونمایی خواهد کرد که باعث علاقه مندی بیشتر مخاطبان و خریداران قبلی خواهد بود. قسمتهایی از قبیل:

AR گیم
AR فیلم
AR موزیک
مجوزهای amoar

سایت amoar دارای مجوزهای:

سامانه پرداخت نکست پی
دارای مجوز فروش پاسخنامه توسط نکست پی
دارای مجوز حق فروش و نشر پاسخنامه کتب درسی در پارس پک

برای ورود به amoar میتوانید از آدرس AMOAR.IR استفاده نمائید ضمن اینکه میتوانید برای خرید اول 40٪ تخفیف، هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه به آدرس AMOAR.IR/OFFER مراجعه بفرمایید.

amoar در رسانه ها:

آپارات

باتشکر از شما برای مطالعه این مطلب! به امید موفقیت شما و سایت.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان AR

با عضویت در خبرنامه ویژه ما از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!